Tour overview

PAZARTESİ Hareketlidir…

28 Şubat’a kadar kayıtlarda kişi başı 100 TL İNDİRİM uygulanmaktadır !!!

 

  2022 YILI

BUTİK KARADENİZ TURU

 

TUR TARİHİ

 

23.05 / 28.05

 

 

 

PAZARTESİ ÇIKIŞLI

 

2 Kişilik Oda da Kişi Başı

 

1650 TL

 

İlave Yatak

 

1650 TL

 

Tek Kişilik Oda

 

2150 TL

 

7-11 Yaş

 

1300 TL

 

3-6 Yaş

 

900 TL

 

0 – 2 Yaş

 

ÜCRETSİZ KOLTUK VERİLMEZ

 

28 Şubat’a Kadar

İNDİRİMLİ

 

1550 TL

Dâhil olanlar

 • * Konforlu Ulaşım
 • * Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • * Zorunlu Seyahat Sigorta
 • * 3 Gece Konaklama
 • * 3 Kahvaltı
 • * 2 Akşam Yemeği
 • * Geyik Tour Araç İçi İkramları
 • * Geyik Tour Refakati
 • Milli Parklar Giriş Ücreti
 • Sümela Manastırı Transfer Ücreti

Dahil değil

 • * Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • * Özel Harcamalar
 • * Mini Bar ve Yemeklerde Alınan İçecekler
 • * 1.Gün Kahvaltı / 4. Gün Akşam Yemeği
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • 2. Gün Arhavi Akşam Yemeği
 • Mençuna Şelalesi Turu
 • Zilkale & Palovit & Şenyuva Köyü Turu
 • Karester Yaylası Transfer Ücreti
 • Borçka Karagöl Transfer Ücreti
 • Ordu Boztepe Teleferik Ücreti

1. GÜN ( 24 Mayıs )

Sabah erken saatlerde aldığımız kahvaltı (Ekstra) sonrası BOZTEPE’ye çıkmak için teleferik biletlerimizi temin ediyoruz. Boztepe’den muhteşem Ordu manzarasını kahvelerimizi yudumlayarak izliyoruz. Belirlenen saatte aracımıza binip Giresun Dereli ilçesinde bulunan doğa harikası olan KUZALAN ŞELALESİ ve MAVİ GÖL’e hareket ediyoruz. Büyüleyici rengi ile gözlerimizin pasını siliyoruz. Serbest zamanda fotoğraf ve videolarımızı çekerek günümüzü anılaştırıyoruz. Sonra Trabzon’a harekete ediyoruz ve öğle yemeğimizi alıyoruz. ( Ekstra ) Yemek sonrası yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerine kaya oyularak inşa edilmiş olan SÜMELA MANASTIRI’nı gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Ayazma, Kaya Kiliseleri, Su Kemerleri, Kaya Freskleri gezisini tamamlayıp konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz.
( Yarım Pansiyon Konaklama )

2. GÜN ( 25 Mayıs )

Otelde aldığımız kahvaltı sonrası Rize şehir merkezini panoramik görerek Çayeli ilçesine ulaşıyoruz. Sofralarımızdaki çayın hangi aşamadan geçtiğini görmek ve çay alışverişi yapmak için Çay fabrikası gezimizi tamamlıyoruz. Çay bahçesinde birbirinden güzel fotoğraflarımızı çektikten sonra Artvin Borçka’ya doğru hareket ediyoruz. BORÇKA KARAGÖL TABİAT PARKI’na transferimizi sağlayacak minibüslere binerek yaklaşık 40 dk sürecek olan yolculuğa başlıyoruz. ( Kişi Başı: 70 TL / Minimum 15 kişi olmak şartıyla ) Kartpostallara resim olmuş baharı ve kışı farklı olan muhteşem Karagöl’e ulaştıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz kayık turuna katılabilirler. Keyifli anları yaşadıktan sonra Borçka’ya dönüyoruz. Öğle yemeğimizi alıyoruz. ( Esktra ) Yemek sonrası dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceğimiz Kamilet Vadisi’nde bulunan MENÇUNA ŞELALESİ’ne transferimizi sağlayacak minibüslere biniyoruz. ( Kişi Başı: 60 TL / Minimum 15 kişi olmak şartıyla ) Yaban hayatı, bal kovanları, tarihi köprüler ve çeşitli bitki örtülerini görebileceğiniz Türkiye’nin saklı cenneti olarak tanımlanıyor. Kamilet Vadisi, Orçi Deresi, 700 yıllık Çifte Köprü’yü görerek Mençuna Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Burada sizleri doğa ile baş başa bırakıyoruz ve tertemiz havasını içinize çekerek güzel fotoğraf karelerini anılaştırıyorsunuz. Belirlenen saatte toplanıp tekrar Arhavi’ye dönüyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. ( Oda Kahvaltı Konaklama ) Akşam yemeği ve canlı müzik için hazırlanıp Loca Restaurant’a gidiyoruz.

NOT: Ekstra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz otelde veya Arhavi merkezde zaman geçirebilirler.

3. GÜN ( 26 Mayıs )

Otelde aldığımız kahvaltı sonrası Ardeşen kavşağından Fırtına Deresini solumuza alarak Çamlıhemşin üzerinden AYDER YAYLASI’na doğru yolculuğa devam ediyoruz. Yolumuz üzerinde dileyen misafirlerimiz için Ekstra olarak Rafting veya Zipline yapmaları için zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Ayder Yaylasına ulaşıyoruz. İhtişamı ile bizi karşılayan Gelin Tülü Şelalesini, festival alanını görüyoruz. Yaylada vereceğimiz serbest zamanda közde kahvelerinizi içebilirsiniz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceğimiz ZİLKALE & PALOVİT ŞELALESİ & ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ ( Kişi Başı: 70 TL / Minimum 15 kişi olmak şartıyla ) turumuz için transferimizi sağlayacak minibüslere biniyoruz. Fırtına Deresi’nden Çat Vadisine doğru ayrılıp saklı cennet Karadeniz’in doyumsuz doğası ile baş başa kalıyoruz. Yolumuz üzerinde Sevdaluk dizisinin çekildiği Şenyuva Köyünü görüp Çinçiva köprüsünde grup fotoğrafımızı çekiyoruz. Ardından bir tepe üzerine kurulmuş Zilkale’ye ulaşıyoruz. Rehberimizin anlatımları sonrası serbest zamanda fotoğraflarımızı çekip çaylarımızı içiyoruz. Tekrar minibüsümüze binip Kaçkarlar’ın büyüleyici Şimşir ormanları, yöresel mimari köy evleri ve Karadeniz müzikleri eşliğinde Palovit Şelalesine ulaşıyoruz. Yaklaşık 15m yükseklikten direk aşağı düşen su kütlesinin görüntüsünü izliyoruz. Ormanın içinde yürüyüş yaparak bizi bekleyen minibüsümüze binip Çamlıhemşin’e dönüyoruz. Otobüsümüze binip konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz. (Yarım Pansiyon Konaklama)

NOT: Ekstra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Çamlıhemşin’de vakit geçirebilirler.

4. GÜN ( 27 Mayıs )

Otelde aldığımız kahvaltı sonrası sonrası kartpostalları süsleyen doğa harikası UZUNGÖL’e doğru hareket ediyoruz. Sofralarımızdaki çayın hangi aşamadan geçtiğini görmek ve çay alışverişi yapmak için Of’ta bulunan Çay fabrikası gezimizi tamamlıyoruz. Çay bahçesinde birbirinden güzel fotoğraflarımızı çektikten sonra Uzungöl’e devam ediyoruz. Uzungöl’de vereceğimiz serbest zamanda fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Öğle yemeğimizi alıyoruz.(Ekstra) Dileyen misafirlerimiz için EKSTRA olarak düzenleyeceğimiz KARESTER YAYLA TURUNA katılabilirler.
( Kişi Başı: 75 TL / Minimum 15 kişi olmak şartıyla ) Uzungöl’e 2300 rakımlı tepeden bakmak bir ayrıcalık olacaktır. Yaylaya doğru transfer araçlarımız ile çıkarken bir kaç nokta da durup Uzungöl’ü fotoğraflama fırsatımız olacak. Yayla içinde yapacağımız yürüyüşte dileyen misafirlerimiz doğal köy sütünün tadına bakabilirler. Yaylanın Uzungöl’e bakan yamacı sizleri büyüleyecektir. Serbest zaman sonrası minibüslerimize binerek Uzungöl’e iniyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze binip bıçak alışverişi için Sürmene’ye hareket ediyoruz. Alışveriş sonrası şehrimize doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

NOT: Ekstra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Uzungöl’de vakit geçirebilirler.

Siz değerli misafirlerimiz ile keyifli zamanlar geçirmekten onur duyuyoruz… Sağlıklı, mutlu günler dileriz :)

NOT: Cumartesi sabah saatlerinde Uşak'ta oluyoruz...

ERKEN REZERVASYON İNDİRİM TARİHİ

28 ŞUBAT 2022 kadar yapılan kayıtlarda Kişi Başı 100 TL İNDİRİM uygulanmaktadır !!!